Kociołek i śpiewanki w Niepołomicach

Wycieczka środkami komunikacji zbiorowej
Data: 7.07.2013 (niedziela)

Trasy:

Zapraszamy na ognisko i turystyczny kociołek do Niepołomic, dnia 7 lipca, godz.13. Adres: Niepołomice ul. Staniątnicka, naszych miłych członków, sympatyków, rodzinki itp. Prosimy o zabranie ze sobą wkładu do kociołka na tyle osób ile ze sobą weźmiecie tzn. zupki turystycznej ( za wyjątkiem żurku, barszczu czerwonego), jarzyn ( to co akurat jest dostępne: kapusta, marchew, seler, por, kalafior, brokuł, ziemniaki), coś z wędlin, mięska, które się szybko w kociołku ugotuje.
Prosimy o zabranie śpiewników i dobrego humoru !
Obok pomnika 329, na mapce na czerwono zaznaczone miejsce ogniska „TU”
Ps: z Rynku Niepołomic prowadzi do pomnika 329 droga Św. Jakuba. Za pomnikiem będą znaki namalowane kredą. Lub inaczej: Od Rynku, ulicą Piekną, dalej Aleją Dębową, później ulicą Staniatnicką i ona doprowadzi nas do pomnika. Wejście na posesję znajduje sie na przeciwko spożywczego sklepiku.


Dojazd i dojście na miejsce we własnym zakresie, autobusem do Niepołomic i dalej pieszo, pociągiem do Staniątek i krótki spacerek lub rowerkiem.

O wycieczce:

Szkoda, że było nas tak mało. A potrawa z kociołka - palce lizać ! Czegoś nowego się nauczyliśmy, przy ognisku nie tylko same kiełbaski można podpiekać. Atmosfra swojska, prawie rodzinna. Pośpiewaliśmy, a i trochę litertatury pięknej również było. Komary niestety nas odwiedziły dosyć tłumnie, ale co tam trochę poswędzi i przejdzie :)
Monika

Zdjęcia:

Kociołek i śpiewanki w Niepołomicach 7.07.2013 10:08


Komentarze:

brak

Dodaj komentarz:

« Wróć do listy wycieczek