Krajoznawcza - Ściana Wschodnia

Wycieczka autokarowa
Wyjazd wielodniowy: 15.08.2009 (sobota) - 23.08.2009 (niedziela)

Prowadzący:

Stefan Jurkowski

Załączone dokumenty:

Trasy:

Wycieczka krajoznawcza „ŚCIANA WSCHODNIA” - wyjazd w sobotę 15 sierpnia o godzinie 6,30 z pod kina „Światowid” planowany powrót w niedzielę 23 sierpnia około godziny 19

Wycieczka rozpocznie się w sobotę 15 sierpnia i trwać będzie dziewięć dni ( osiem noclegów) do niedzieli 23 sierpnia.
Aby uniknąć męczącego pakowania i ponownego kwaterowania noclegi zaplanowano: 2 w Zamościu, 1 w Kodniu, 3 w Białymstoku, 2 w Lublinie, najczęściej w PTSM a więc standard turystyczny.

O wycieczce:

Moje wrażenia z objazdówki! Uważam ją za udaną jak wszystkie dotychczasowe. Dopisała pogoda tak, że można było realizować program bez problemów. Zaplanowana wycieczka wzdłuż przełomu Bugu była naprawdę fajna, mimo upału który panował w tym dniu. Zaplanowane pobyty w Zamościu, Białymstoku, Lublinie dały możliwość poznania tych miast nawet w porach wieczorowych i robiły wrażenie. Zwiedzanie małych miejscowości, do których dotarcie nie byłoby w innym przypadku możliwe, a które były bardzo urokliwe zasługuje na podkreślenie. Moje uznanie dla Renatki, która noclegi załatwiała bardzo sprawnie i nie było nawet na co narzekać. Powroty w odpowiednim czasie spowodowały, że wróciliśmy z wycieczki wypoczęci jak z dobrego urlopu. Może inni uczestnicy wydzieli tę wycieczkę w innych kolorach to może się podzielą swoimi wrażeniami.

Tytus


Wczoaj w nocy zakończyłam umieszczanie zdjęć na stronie. Wiem, że nie wszystkie są piękne, ale wymysliłam sobie tak, by z każej miejscowości była choć jedna fotografia. Ułożyłam zdjęcia zgodnie z planem wyjazdu. Mam nadzieję, że dzięki temu lepiej zapamietamy te piękne miejsca. Jezeli sa jakieś błędy to proszę o informację, poprawię.
A co bez podpowiedzi zostało w pamięci? Na pewno piękny, leniwie płynący Bug, Podziemia Kredowe w Chełmie ( kto jada serek \"Bieluch\", bedzie wiedział, że to od krówek z okolic Chełma.). Wspaniałe opowieści zakonnika z Jabłecznej i odprawiana dla 2 sióstr msza w Kostomłotach i całkiem inne w klimacie Kruszyniany.Tak można mnożyc zachwyty, bo pzecież w każdym z miejsc, gdzie się zatrzymaliśmy było coś ciekawego do zobaczenia, więc nie będę już więcej wymieniać.
Atmosfera i towarzystwo na wycieczce wspaniałe. Czekam na następny wyjazd.

Monika

Zdjęcia:

Ściana Wschodnia 8.09.2009 09:00


Uczestnicy:Komentarze:

brak

Dodaj komentarz:

« Wróć do listy wycieczek