Beskid Wyspowy - Śnieżnica

Wycieczka autokarowa
Data: 9.02.2020 (niedziela)

Prowadzący:

Andrzej Skibiński

Trasy:

Koszt wynajmu busa na 28 osób wyniesie 950 zł koszt na osobę 34 zł
Koszt wynajmu autokaru 1100 zł przy 40 osobach koszt na osobę wyniesie 27,50 zł
Ponieważ wyjazd jest na zasadzie samoorganizacji na zasadach non profit to rozliczenie wyjazdu nastąpi w autokarze i ewentualne nadpłaty zostaną zwrócone uczestnikom.
Zapisy przyjmuję tylko osobiście do 31 stycznia i proszę przesyłać sms na Tel 888 974 950 lub a.skibinski@onet.eu Płatność będę zbierał w autokarze w celu opłacenia transportu.
Plan wyjazdu: Wyjazd z Krakowa planuję na godzinę 7:00 z parkingu obok szkoły muzycznej i dawnego kina Światowid a pojedziemy w kierunku przełęczy Gruszowiec przejście na Snieżnice i Kasiny Wielkej (PKP).
Wpis do książeczki GOT 5+3 =8 pkt jw Powrót na godz. 19:00
Zaprasza Andrzej Skibiński

Dla mnie jako organizatora było super. Bałem się żeby nie było wypadku w tak wielkiej ilości śniegu (40 cm). Dzieciaki miały radochę. Słoneczna pogoda dodała uroku całości. Dziękuję za udział w wycieczce zorganizowanej poza strukturami H-MO PTTK w Krakowie za jedyne 23 zł.
Andrzej Skibiński

O wycieczce:

Wreszcie zobaczyliśmy zimę i to zimę w najpiękniejszej odsłonie. Piękne niebieskie niebo, słoneczko i skrzący się śnieg. Dzieci miały frajdę, mogły do woli baraszkować w śniegu, rzucać śnieżkami ... Zejście czarnym szlakiem dla nich to dalszy ciąg świetniej zabawy. Bardzo zadowoleni wróciliśmy do Krakowa, prawie z niedowierzaniem patrząc na szarobury krajobraz wokół.
Monika

Zdjęcia:

Beskid Wyspowy-Śnieżnica 9.02.2020 19:04


Komentarze:

brak

Dodaj komentarz:

« Wróć do listy wycieczek