Dolina Będkowska

Wycieczka środkami komunikacji zbiorowej
Data: 23.10.2021 (sobota)

Prowadzący:

Janek Nalepka

Trasy:

Witam serdecznie.
Ostatnie wycieczki komunikacją zbiorową cieszyły się sporym zainteresowaniem, dlatego proponuje następną wycieczkę, jeszcze w tym miesiącu. Myśl, że jesień jest dobrą porą na tego typu wyjazd, jeśli tylko aura dopisze. Proponuję tym razem wyjazd w rejon Dolinek Podkrakowskich.
Planowany wyjazd w dniu 23.10.2021r. z Dworca M.D.A. w Krakowie o godz. 7.15 busem JK-BUS do Olkusza, wysiadamy w Jerzmanowicach.
Wyjazd na trasę krótszą,oczywiście tego samego dnia, z Bronowic Małych Autobusem MPK linii 210 do Będkowic. Uczestnicy wysiadają na przystanku Będkowice Kawiory.

Trasy wycieczki:
Trasa dłuższa: Jerzmanowice – Grodzisko -Dol. Będkowska - Źródło Będkówki - Łazy-Słoneczne Skały- Chochołowe Skały -Szklary-Grzybowa Góra-Radwanowice
Razem ok 18.km,
Trasa krótsza zaczyna się w na przystanku Będkowice Kawiory skąd Uczestnicy dotrą do Źródła Będkówki, postaram się przyjść po Uczestników, dalej trasa jak wyżej
Razem ok12 km.
Istnieje możliwość skrócenia tras. Planowany powrót do Krakowa z Radwanowic autobusem MPK linii 278 o godz. 16.26.Możliwe są również inne warianty.

Serdecznie zapraszam i proszę Uczestników o kontakt.
Janek Nalepka

Zdjęcia:

Dolina Będkowaka 23.10.2021 12:42


Komentarze:

brak

Dodaj komentarz:

« Wróć do listy wycieczek