Andrzejki

Wycieczka środkami komunikacji zbiorowej
Data: 27.11.2021 (sobota)

Prowadzący:

Jan Nalepka

Trasy:

Witam serdecznie.
Zgodnie z obietnicą wracam do tematu wycieczki Andrzejkowej. Niestety sytuacja pandemiczna zmienia się w niekorzystnym kierunku, przybywa zakażonych i chorych. Organizując imprezę trzeba wziąć pod uwagę bezpieczeństwo Uczestników. Dlatego zmieniam wcześniejsze plany, bo mogło to być zbyt ryzykowne.
Proponuję więc miejsce niżej położone, ale mniej oblegane. Wycieczka prowadzić będzie szlakami Beskidu Wyspowego w masywie Kamionnej. Data wycieczki to 27. 11. 2021r.
Trasa wycieczki: Łososina Górna – Pasierbiec - Pasierbiecka Góra – Kamionna -Bacówka na Zadzielu – Żegocina.
Razem ok. 3.40. min. Suma podejść ok. 650 m.

Mamy po drodze schronisko lub inne miejsca gdzie można zorganizować biesiadne spotkanie. Oczywiście zgodnie z aktualnymi rygorami sanitarnymi.
Jeśli będzie mniejsza ilość Uczestników (jak zakładałem wcześniej) to pojedziemy rejsowym busem do Limanowej, wysiadając w Łososinie. W tym czasie obecnym spełnia się scenariusz z małą Grupą Uczestników, pojedziemy więc busem z MDA Kraków do Limanowej. Wyjazd Max busem o godz.7.05 kurs do Limanowej przez Żegocinę. Bilety do Łososiny Górnej kupują Uczestnicy.
Wrócimy podobnie. Z Żegociny jest kilka Busów, wiele zależeć będzie od Uczestników, od pogody. Zainteresowane Osoby proszę o zgłoszenia na mój adres mejlowy lub telefon. Dziękuję Osobom które zgłosiły się do tej pory. Jeśli będzie mało miejsca w busie, to następny kurs jest o 7.30.z ul. Wita Stwosza. Plan wędrówki i kameralnej imprezy pozostaje aktualny

Dziękuję i pozdrawiam.
Janek tel. 600-160-289
j.nalepka@op.pl

Zdjęcia:

Andrzejki 27.11.2021 06:37


Komentarze:

brak

Dodaj komentarz:

« Wróć do listy wycieczek